Co o nás říkají?

Díky Infině máme v naší korporaci kvalitní Software po řízení celé maloobchodní divize. Osobně tento software využívám každý den, ať už k plánování, nebo kontrole zaměstnanců.
Dušan Vajda ředitel mod, geco, a.s.
Infina automaticky plánuje obchodníkům schůzky s klienty dle definovaných parametrů a tím jim šetří spoustu času. Jsme rádi, že využíváme právě Infina CRM.
Manner
Pomocí Infiny dokážeme jednoduše vést obchodní příprady s klienty a mít přehled o celém dění ve firmě. Tým z Infiny rychle a efektivně reaguje na všechny naše požadavky, komunikace zde probíhá na výbornou.
SunFlow
Díky Infině naši finanční poradci pracují efektivněji. Mohou si evidovat své plány vs. reálné výsledky, schůzky, kontakty, rozpracovanost klientů a je zde spousta dalších vychytávek. Infina nám pomáhá orientovat se v pracovním procesu.
sms finance, a.s.
Infina mi pomáhá řídit callcentrum společnosti. Napomáhá nám taky se zvládáním růstu našeho týmu. Kluci z IT byli velice ochotní zvládnout naše nadstandartní požadavky. :) Díky za spolupráci!
NWT a.s.
Žádné CRM řešení nesplňuje tak vysoké nároky jako Infina. Nechali jsme si například na míru připravit unikatní proces montáží či evidenci produktů, celý tým odvedl skvělou práci, jsme velmi spokojeni!
Pergoly Morava

Máte zájem o unikátní řešení do vaší firmy?

Rádi byste ve vaší firmě používali Infinu upravenou na míru dle vašich požadavků? Neváhejte se nám ozvat a my vám připravíme unikátní řešení.