Reference

Infina je software vytvořený špičkovými obchodníky, který umožňuje efektivně řídit obchodní případy a práci v týmu. Je vhodný například pro finanční poradce, realitní makléře, obchodníky a manažery. Infina je unikátní, komplexní řešení, které šetří čas a peníze.
"Díky Infině máme v naší korporaci kvalitní Software po řízení celé maloobchodní divize. sobně tento software využívám každý den, ať už k plánování, nebo kontrole zaměstnanců."
Dušan Vajda, ředitel MOD, GECO, a.s.
“Díky software od Infiny mají obchodníci profesionální nástroj pro svou práci a vedení firmy má díky analytické části software přesné statistiky a může sledovat a řídit výkon firmy.“
Jiří Antoš, Energy Economy Service s.r.o.
“Díky Infině naši finanční poradci pracují efektivněji. Mohou si evidovat své plány vs. reálné výsledky, schůzky, kontakty, rozpracovanost klientů a je zde spousta dalších vychytávek. Infina nám pomáhá orientovat se v pracovním procesu.”
SMS finance, a.s.
“Infina mi pomáhá řídit callcentrum společnosti. Napomáhá nám taky se zvládáním růstu našeho týmu. Kluci z IT byli velice ochotní zvládnout naše nadstandartní požadavky. :) Díky za spolupráci!”
Jan Měšťánek, OFICO-CALL s.r.o.
11
firem využívá Infinu
3 214
uživatelských účtů
3
ve třech zemích světa
5
let na trhu
Napište nám
Napište nám a my Vám produkt rádi představíme...
Jsme mladá a dynamická technologická společnost Infina company, s.r.o. Chcete se o nás dozvědět více?